Неділя, 21 Липня

Ярослав Гнесь, спеціальний кореспондент

Ярослав Гнесь

Заслужений журналіст України.

Член правління і секретаріату обласної організації НСЖУ. 

Закінчив факультет журналістики Львівського державного університету імені Івана Франка.

На ОТБ "Галичина" з 2003 року.

До цього в різні роки працював редактором програм Чернівецького обласного телерадіокомітету, старшим редактором Івано-Франківського облтелерадіокомітету, головним редактором телебачення “402 канал”.

Стажував у США, висвітлював спортивні події Московської олімпіади.

За час роботи на ОТБ "Галичина" створив чимало цікавих телевізійних проектів, його творчі доробки неодноразово ставали переможцями різноманітних республіканських та міжнародних конкурсів. До прикладу, програма “Усупереч забуттю” на 13 міжнародному фестивалі телевізійних і радіопрограм для національних меншин посіла ІІІ місце, а передачі “До і після 45” та “Вічний поклик серця” стали лауреатами міжнародних конкурсів “Калинові острови” та “Перемогли разом”. А періодичні програми “З вершин та низин” регулярно розповідали про історичне минуле, сьогодення та перспективи розвитку населених пунктів Прикарпаття. Журналістські розслідування Ярослава Гнеся допомагають жителям області та окремим трудовим колективам у вирішенні наболілих проблем і в усуненні чиновницьких перепон.

Неодноразово нагороджувався грамотами та цінними подарунками облдержадміністрації, обласної та міської рад. Обирався депутатом Івано-Франківської міської ради третього демократичного скликання.

 

Наживо

Ефір

  • 11:45 Зелена планета
  • 12:00 Телемагазин
  • 12:15 Спробуй наживо
  • 12:50 Вулиця
  • 13:00 За філіжанкою кави

Персони

«Можливо все! На неможливе треба більше часу»
Станіслав Ігнатюк