Середа, 26 Липня

Ігор Дебенко, Генеральний директор

Ігор Дебенко

До колективу обласного телебачення «Галичина» долучився порівняно нещодавно, в лютому 2016 року, обійнявши посаду першого заступника генерального директора телеканалу.

З березня 2017 року Івано-Франківською обласною радою призначений генеральним директором телеканалу.

Кандидат політичних наук, політолог за освітою, дипломований фахівець з адміністративного менеджменту.

Впродовж 2014-2016 років очолював департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА, має досвід роботи в Апараті Верховної Ради України, на керівних посадах в сфері державного управління та місцевого самоврядування, активно займається громадською діяльністю, залучається до викладацької діяльності на факультетах журналістики та міжнародних відносин Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Відомий широкому загалу резонансними публікаціями в провідному національному інтернет-виданні «Українська правда». Ініціатор Всеукраїнської виставки–презентації сучасної друкованої продукції «Сторінками української книги», яка щороку проводиться в Івано-Франківську з нагоди Дня української писемності та мови.

Депутат Івано-Франківської обласної ради, очолює постійну комісію з питань міжнародного співробітництва, євроінтеграції, інвестицій та розвитку туризму.

Наживо

Ефір

  • 01:40 Калачі на тисовім столі
  • 06:00 Гімн України. Молитва
  • 06:05 Кордон держави
  • 06:30 Час-Time
  • 06:45 Вісті

Персони

«Мій Бог там, де мій незмарнований день».
Надія Семенкович

Відеонотатки

Барселона

Фатіма

Люрд