Неділя, 26 Травня
Головна Медіапростір Вперше за три роки зросла довіра до українських медіа — опитування USAID-Internews

Вперше за три роки зросла довіра до українських медіа — опитування USAID-Internews

440

Довіра до регіональних телеканалів та інтернет-ЗМІ зросла по 10 %, а довіра до всеукраїнських телеканалів та інтернет-ЗМІ збільшилася, відповідно, на 7 і 10 %.


Про це свідчать результати щорічного опитування «Ставлення населення до ЗМІ та споживання різних типів ЗМІ у 2018 року». Дослідження виконала соціологічна компанія InMind на замовлення міжнародної громадської організації Internews в рамках «Проекту У-Медіа» USAID. У травні-червні цього року InMind опитала 4000 респондентів.

«Вперше з 2015 року ми зареєстрували зростання популярності та довіри як до телеканалів, так і до інтернет-ЗМІ. Усе це визначає медіа-пейзаж сьогодення, коли українці починають активніше споживати новини. Для того, щоб перевірити інформацію, споживачі, як правило, порівнюють декілька джерел інформації», – сказав під час презентації результатів директор Internews в Україні Вейн Шарп.

Основним джерелом інформації для українців залишається інтернет: зараз онлайн присутні 82 % українців. Порівняно з минулим роком, на 6 % більше українців почали користуватися новинними сайтами, а соціальними мережами — на 8 %.

Також після заборони російських соцмереж кількість користувачів Facebook зросла на 14 %. Зараз цією платформою користуються 57 % респондентів, причому 42 % використовують її для отримання новин.

Media Sapiens

Наживо

Ефір

  • 16:30 Вісті. Підсумки тижня
  • 17:00 Поза графіком
  • 17:45 Народна служба порятунку
  • 18:00 Від щирого серця
  • 18:40 За філіжанкою кави

Персони

«Мій Бог там, де мій незмарнований день».
Надія Семенкович