Пятниця, 22 Березня
Головна Медіапростір В Україні планують створити електронну освітню платформу для айтішників

В Україні планують створити електронну освітню платформу для айтішників

358

Міністерство освіти і науки України та Асоціація «ІТ України» підписали Меморандум про співпрацю, одним із пунктів якого є розробка освітньої платформи для IT.


Сторони працюватимуть разом над створенням сучасного освітнього середовища, запровадженням ефективного регулювання ринку освітніх технологій та сприянням розвитку цифрових компетенцій в суспільстві.

Як розповіли в Асоціації, одним з центральних проектів, до якого долучаться її експерти, є розробка електронної освітньої платформи та розвиток ринку електронних підручників. Крім того, в межах співпраці запланована робота над системою збору та аналізу статистики щодо інформаційно-комп’ютерних технологій в українській освіті.

«Українська ІТ-індустрія, як і інші галузі креативної економіки, є індустрією, що базується на знаннях. Тож впровадження в освітній процес сучасних технологій та спрощення доступу до джерел знань є вкрай важливим першочерговими кроками, що сприятимуть формуванню нової когорти високоосвічених спеціалістів не тільки для ІТ-галузі, а й для інших секторів економіки», - розповів виконавчий директор Асоціації «ІТ України» Олександр Кубраков.

Нагадаємо, раніше MediaSapiens писав про основні проблеми IT-освіти, серед яких застарілі навчальні програми у вишах, недобросовісні приватні курси, брак статистики щодо запиту ринку на пошук нових кадрів. Також ми писали про діалог, який розпочався між Міністерство освіти і науки та представниками  ІТ-індустрії щодо можливих змін у цій галузі освіти.

 

Media Sapiens
 

Наживо

Ефір

  • 00:40 Світлиця Надії
  • 01:30 Корисно знати
  • 01:50 Найдорожчий скарб
  • 02:10 Вічне древо
  • 02:50 «З Богом у серці...»

Персони

«Немає нічого поганого, що б на добре не вийшло»
Оксана Лісовська