Вівторок, 20 Березня
Головна На часі Український фотограф став призером Leica Oskar Barnack Award

Український фотограф став призером Leica Oskar Barnack Award

207

Українець Сергій Мельниченко переміг у престижному фотоконкурсі Leica Oskar Barnack Award в категорії «новачків» (Newcomer).


Про це повідомляється на офіційному сайті конкурсу. За свій проект «За лаштунками» («Behind the Scenes») він отримає 10 000 євро та камеру й об'єктив Leica M. У своєму проекті Сергій Мельниченко знімав танцівниць у китайських нічних клубах.

«Я приїхав до Азії два роки тому, аби працювати танцюристом. Навесні 2016 року ми виступали в китайському клубі, який більше схожий на величезний бар зі сценою, тому що ніхто з відвідувачів не танцював. У якийсь момент я зрозумів, що там відбувається стільки захоплюючих речей, і саме так з'явилася серія “За лаштунками”», - розповів фотограф.

Головний приз конкурсу Leica Oskar Barnack Award дістався норвежцю Тер'є Абусдалю (Terje Abusdal ) - він виграв грошову премію в розмірі 25 тисяч євро. Над своїм проектом «Slash & Burn» про етнічну групу в Норвегії, яка живе в тісному контакті з природою, він працював три роки.

Нагадаємо, нещодавно журнал National Geographic назвав переможців конкурсу Travel Photographer of the Year. Головний приз виграв мексиканський фотограф Сергіо Тапіро Веласко , який зняв фотографію виверження вулкану й блискавку, яка вдарила в один зі схилів.

Media Sapiens
 

Наживо

Ефір

  • 00:05 Вісті
  • 00:20 Час-Time
  • 00:40 Т/с “За службовим обов'язком”. (2)
  • 01:40 Невичерпне джерело
  • 02:10 У фокусі Deutsche Welle: “Завтра вже сьогодні”

Персони

"Незважаючи ні на що, цінуйте те, що маєте і ніколи не відступайте назад"
Лілія Боднарчук