Пятниця, 23 Серпня
Головна На часі У Рівному, Чернівцях та Івано-Франківську стартував новий сезон на «Українському радіо»

У Рівному, Чернівцях та Івано-Франківську стартував новий сезон на «Українському радіо»

545

Рівненське радіо, радіо «Буковина» та радіо «Карпати» розпочали новий сезон із нових проектів та музичного оформлення каналів.


Генпродюсер «Українського радіо» Дмитро Хоркін вважає, що Рівне, Чернівці та Івано-Франківськ швидко змогли вловити сенси суспільного і, на сьогодні, на радіо є багато цікавих проектів із регіональною складовою, яка є цікавою саме для їхньої місцевості, йдеться на сайті «Українського радіо».

Рівненське радіо оновило звуковий та музичний «одяг» каналу. Ранкове шоу «Прокидайся, або ранок на Рівне.Fm», що виходить з 7:10 – 8:00, тепер має зворотній зв’язок зі слухачами. В ефірі обговорюються актуальні проблеми загальнонаціонального рівня, але з регіонального погляду. 

Вечірнє шоу «Вечірній бродвей» триває з 17:10 до 18:00 і має більш лайтову тематику. Крім того, стартував новий спецпроект «На межі полігону», який розповідає про військовий вишкіл на Рівненському полігоні, життя і побут вояків та їхніх родин, повідомляє прес-служба УР.

Радіо «Буковина» презентує проекти для найвибагливішої аудиторії. Радійники розповідають про свої нові проекти:

«Символи» – ранкове радіошоу, в якому немає місця поганому настрою. Ведучі розповідають цікаві невідомі історії про відкриття, ноу-хау, дають поради фахівців на різні теми. Програма має прямі включення та скайп-дзвінки. Виходить вона по буднях о 10:05.

«Прайм-тайм» — стисло про головне. Найактуальніші теми проговоряться саме в цій програмі. Виходитиме вона по буднях о 17:10.   

«Твій простір» – програма для молоді. Усе про важливі  соціальні, культурні, молодіжні проблеми  ітеми, які цікавлять тинейджерів. У ефірі щоп’ятниці з 17:10.

«Геотег» – відкриватиме Україну. Програма про мандри, спілкування, відвідини нових місць. Виходитиме щочетверга о 13:00.

Також звучатимуть програми «Kinder-корпорація» про виховання дітей нового покоління, «Книго-life» спілкування з літературознавцями та письменниками, історична програма «Всі Свої» – про буковинську музику у роки незалежності.

Радіо «Карпати» стартувало з щотижневим проектом «За і проти». Програма збирає за одним столом представників двох точок зору, щоб почути їхні аргументи з перших вуст. «За і проти» швидко реагує на найгостріші проблеми Івано-Франківська та Прикарпаття і пропонує незаангажований погляд на проблему. Важливо, що ведучі не обстоюють жодної точки зору. У програмі також звучать коментарі експертів. Саме з їхньою допомогою слухач зможе сформувати своє ставлення до тієї чи іншої проблеми, зазначили на УР. 

Нагадаємо, що 26 регіональних радіостанцій Національної суспільної телерадіокомпанії матимуть уніфіковані відрізки і мовитимуть на УР: 7:10 - 8:00, 12:00 -13:00, 17:10 – 18:00, 20:10 – 21:00.

Детектор медіа

Наживо

Персони

«І се минесі!»
Іван Гладиш