Субота, 22 Вересня
Головна На часі У Північній Кореї медіа показали колажі зі збитими літаками США

У Північній Кореї медіа показали колажі зі збитими літаками США

327

На фото та відеоколажах було змонтовано зображення військових літаків США B-1B, F-15 та авіаносця Carl Vinson й відео реальних пусків ракет КНДР.


Колажі виклали на порталі «КНДР сьогодні» після того, як 22 вересня кілька американських стратегічних бомбардувальників B1-B пролетіли вздовж кордонів Північної Кореї.

На відео за допомогою комп’ютерної графіки показано, як американський авіаносець знищують з підводного човна, а літаки збивають ракетами.

Південнокорейське агентство «Ренхап» звертає увагу на те, що портал «КНДР Сьогодні» належить уряду й вважає опубліковані колажі пропагнадою.

 

Зображення вибуху авіаносця  Carl Vinson, яке поширили в КНДР.

У Пентагоні політ бомбардувальників B1-B вздовж кордонів Північної Кореї пояснили бажанням продемонструвати військові можливості США.

Нагадаємо, нещодавно Північна Корея заочно засудила до страти чотирьох журналістів через книжкові огляди. Центральний суд Північної Кореї постановив, що газети «вчинили жахливий злочин» та «серйозно образили гідність КНДР», опублікувавши огляди на цю книгу. Суд постановив стратити головних редакторів обох газет та журналістів, які написали огляди.

Media Sapiens
 

Наживо

Ефір

  • 21:40 Наш кордон
  • 22:00 Концерт Арсена Мірзояна
  • 23:10 Deutsche Welle: «Завтра вже сьогодні»
  • 23:40 Музика на Галичині

Персони

«Бути сильним, вірити в добро і йти вперед до позитивних перемог»
Ольга Іроденко