Вівторок, 21 Листопада
Головна На часі Соцмережа Ukrainians оголосила про припинення роботи

Соцмережа Ukrainians оголосила про припинення роботи

135

Українська соціальна мережа Ukrainians, яка оголосила про своє створення в травні, припиняє роботу. Про це повідомила у Facebook її співзасновниця Олександра Струмчинська.

"Мене поставили перед фактом, що розробка української соціальної мережі припиняється. Мені дуже шкода. І я відверто прошу вибачення і дякую всім користувачів, які разом зі мною щиро вірили в реалізацію і успіх цього проекту", – пише вона.

Зі слів Струмчинської, її голосу не було достатньо, щоб самостійно продовжувати реалізацію проекту. "Керівництво компанії розробників (StartupSoft, що є співзасновником соцмережі. – ТК) відмовилося не лише від самостійної розробки, але й від можливості передати його будь-якій іншій стороні, яка могла б допомогти мені виконати мою обіцянку", – додала вона.

Загалом у соцмережі Ukrainians зареєструвалося близько 397 тис. користувачів.

Нагадаємо, про початок роботи зі створення української соціальної мережі Ukrainians її засновники оголосили в травні після появи указу Петра Порошенка про блокування в Україні російських соцмереж «ВКонтакте» і «Одноклассники».

Наживо

Ефір

  • 18:45 Вісті
  • 19:15 Про головне в деталях
  • 19:45 Найдорожчий скарб
  • 20:00 Від щирого серця
  • 20:10 Тайм-аут

Персони

«Життя прекрасне, стався до людей так, як хочеш, щоб ставились до тебе й пам'ятай, що від посмішки світлішає найпохмуріший день»
Галина Філіпова