Субота, 19 Жовтня
Головна Медіапростір Щосекунди в інтернеті з’являється 11 нових користувачів – дослідження

Щосекунди в інтернеті з’являється 11 нових користувачів – дослідження

276


 
Міжнародні компанії We Are Social and Hootsuite оприлюднили результати дослідження “Цифрові технології 2019”, в якому описали, як за рік змінився світовий інтернет-ландшафт.


Як повідомляють на сайті We Are Social, головною метою цього дослідження було визначити вектори розвитку цифрового світу у 2019 році.

Згідно з отриманими даними, щодня до світової мережі в середньому приєднується більше мільйона осіб – приблизно 11 нових користувачів за секунду.

З січня минулого року кількість інтернет-користувачів зросла на 366 мільйонів і склала 4, 39 мільярди.  


Унікальних мобільних користувачів сьогодні у світі налічується близько 5,11 мільярдів, що на 100 мільйонів більше, ніж торік. Соціальними мережами у 2018 році почали користуватися 288 мільйонів чоловік. Тепер загальна кількість юзерів соцмереж – 3,48 мільярди.

Також дослідження виявило, що в середньому користувачі проводять онлайн 6 годин 42 хвилини на день, що менше на 7 хвилин, ніж у 2018 році.


Найбільш відвідуваним веб-сайтом у світі став Google. Друге місце посів YouTube, а на третій позиції опинився Facebook.

Слід зауважити, що змінився спосіб взаємодії людини з глобальною мережею. На початку 2019 року набагато більше користувачів почали застосовувати голосові команди і голосовий пошук.

 

 Укрінформ

Наживо

Ефір

  • 22:00 Х/ф «Фучжоу». Ф. 1
  • 23:20 Д/ф «Галич. Відродження давньої слави»
  • 23:45 В полі зору

Персони

"Те, що нас не вбиває, ще пошкодує, що воно нас не вбило, поки була така можливість"
Юлія Юзьків