Неділя, 27 Травня
Головна Медіапростір Сайти навчилися обманювати алгоритм Facebook, публікуючи секундні анімації замість відео

Сайти навчилися обманювати алгоритм Facebook, публікуючи секундні анімації замість відео

302

Видавці придумали спосіб як обманювати алгоритм соцмережі Facebook й підвищувати ранжування своїх сторінок.


Як відомо, Facebook активно просуває відео й в стрічці новин пріоритет надається постам із відеороликами. Тому видання почали публікувати короткі зациклені анімації, пише AdvertisingAge. Наприклад, таку тактику часто використовує сайт BuzzFeed. Один із таких роликів від сторінки ForShitsAndGiggle набрав 6,4 мільйона переглядів за два тижні.

У Facebook прокоментували, що компанія за замовчуванням не віддає пріоритет відеороликам. Це залежить від «персоналізації» сторінок користувачів. «Якщо ви часто переглядаєте відео, то з великою імовірністю алгоритм показуватиме вам більше відео», - прокоментувала спікерка компанії. «Ми завжди покращуємо стрічку новин, аби показувати більше релевантних публікацій, це має на увазі й роботу з алгоритмом, аби деякі люди не обманювали систему», - додала вона.

Втім, віце-президент по відеоконтенту й стратегії USA Today Network Русс Торрес (Russ Torres) зазначив, що насправді Facebook досить часто просуває відеоролики. «Це (публікація картинок чи анімацій замість відео - MS) однозначно не та техніка, яку великий гравець, такий як USA Today, стане використовувати. Вона не відповідає нашим цінностям. Тим не менш, в цьому гіперсоціальному світі, в якому ми живемо, я, безумовно, розумію мотивацію створення контенту для швидкого просування сторінки заради лайків чи поширень», - розповів він.

Чи буде Facebook якось реагувати на цю тактику видавців для просування свої сторінок, у компанії однозначно не відповіли.

Нагадаємо, минулого року після зміни алгоритму формування стрічки новин великі платформи та видання повідомили про значне зниження охоплення їх публікацій.

Media Sapiens

Наживо

Ефір

  • 18:15 За філіжанкою кави
  • 19:00 Знаки часу
  • 19:30 Музичний подіум
  • 20:00 Спробуй наживо
  • 20:30 Вісті. Підсумки тижня

Персони

“Все в моїх руках тому їх не можна опускати! Усмішка та хороший настрій - найкращі супутники в житті людини!”
Любомир Белей