Четвер, 21 Червня
Головна Медіапростір Google працює над новим сервісом публікацій для медійників

Google працює над новим сервісом публікацій для медійників

243

Компанія Google працює над новим сервісом, за допомогою якого видання зможуть створювати історії зі слайдами, текстами, музикою та відео.


Сервіс називатиметься Stamp, де «St» означає Stories («Історії»), а «amp» - Accelerated Mobile Pages (прискорені сторінки для мобільних пристроїв). Його вже порівняли із Snapchat Discover. Сервіс Stamp буде пов’язаний з пошуком Google - таким чином компанія пропонує виданням можливість охопити більш широку аудиторію. Крім того, медіа та бізнес зможуть публікувати створені «Історії» на своїх сайтах, чого не пропонує Snapchat. Однак, поки не відомо, як буде розподілятися дохід від контенту між видавцями та Google.

The Wall Street Journal з посиланням на власні джерела пише, що Google вела переговори про використання Stamp з Vox Media, CNN, Time, The Washington Post та іншими медіакомпаніями. Очікується, що офіційно інструмент буде представлений після 7 серпня.

Нещодавно компанія Facebook підбила підсумки перших шести місяців роботи Journalism Project. Згідно зі звітом, представники компанії зустрілися з 2 600 видавцями з усього світу й за їх відгуками вдосконалили свій сервіс Instant Articles.

Також раніше цього року британська газета The Guardian припинила викладати свій контент через Facebook Instant Articles та Apple News, але продовжила роботу з інструментом Google - AMP.

Media Sapiens

Наживо

Ефір

  • 09:20 Актуальне інтерв'ю
  • 09:50 Найдорожчий скарб
  • 10:10 Т/с “Моє серце наполягає”. (1)
  • 11:00 Час-Time
  • 11:15 М/с “Летючий будинок”

Персони

«Можливо все! На неможливе треба більше часу»
Станіслав Ігнатюк