Неділя, 9 Грудня
Головна Медіапростір Google назвали кращим місцем для роботи у 2017 році

Google назвали кращим місцем для роботи у 2017 році

306

Сайт пошуку роботи Comparably.com склав рейтинг кращих компаній для працевлаштування.


З січня по листопад цього року Comparably анонімно опитував користувачів щодо їх місць роботи й згідно з отриманими результатами склав рейтинг працедавців у кількох номінаціях - корпоративній культурі, менеджменті, виплаті компенсацій, підтримці різноманітності, лояльності до жінок тощо.  

Найкрашим місцем для роботи в 2017 році виявилася компанія Google. На другому місці - маркетингова компанія HubSpot. Третє місце посіла Facebook. Канал Netflix опинився на 9 місці, а Apple - аж на 18 місці.

 

Цікаво, що Comparably склав список компаній, в яких розрив оплати праці жінок і чоловіків найменший, але не став визначати для них місця й просто подав їх назви у алфавітному порядку.

В Comparably зазначили, що респонденти не отримували жодних винагород за участь в  опитуванні й вони також не могли номінувати конкретну компанію в тій чи іншій категорії.

Примітно, що компанія Uber не увійшла до рейтингу на тлі кризи, яка почалася влітку цього року. Нагадаємо, глава Uber Тревіс Каланік та член ради директорів, мільярдер Девід Бондерман залишили свої посади через тривале розслідування сексуальних домагань та культури сексизму в компанії. Крім того, три країни почали розслідування щодо Uber через приховування крадіжки даних 57 мільйонів користувачів і водіїв.

 

Media Sapiens

 

 

Наживо

Ефір

  • 21:50 Т/с «Перлина Тихого океану»
  • 23:40 Музика на Галичині

Персони

«І се минесі!»
Іван Гладиш