Пятниця, 21 Червня
Головна Медіапростір Facebook обговорює з банками приєднання рахунків до акаунтів юзерів – ЗМІ

Facebook обговорює з банками приєднання рахунків до акаунтів юзерів – ЗМІ

353

Компанія Facebook веде переговори з кількома американськими фінансовими організаціями про можливість приєднання банківських рахунків їхніх клієнтів із їхніми акаунтами в Messenger.


Про це повідомило інформагентство Reuters.


Facebook  заявила в у понеділок, що веде переговори про поглиблення зв'язків з банками та фінансовими установами, підкресливши, що це може допомогти компаніям поліпшити обслуговування своїх клієнтів.

Соцмережа сподівається, що після переговорів користувачі таких сервісів як PayPal, Citibank та American Express зможуть пов'язати свої фінансові рахунки з власним акаунтом у Facebook Messenger та спілкуватися зі службою підтримки клієнтів.

«Ідея полягає в тому, що [для користувача] може бути краще обмінюватися повідомленнями з банком , ніж очікувати з'єднання телефоном», – зазначили в компанії.

За інформацією американської газети The Wall Street Journal, за минулий рік Facebook запитувала в банків інформацію про транзакції клієнтів, зокрема перевірку ними залишків на рахунках, а також вела переговори про співпрацю з компаніями JPMorgan Chase, Wells Fargo & Co , Citigroup Inc та U.S. Bancorp.

У Facebook уточнили, що зможуть бачити ці дані користувачів, якщо вони вирішать користуватися новою функцією. Прес-служба соцмережі також запевнила, що компанія не використовуватиме ці дані для «реклами чи чогось ще».

«Важливою частиною цих партнерських відносин є збереження інформації людей в безпеці й таємниці», – заявили в Facebook.

Нагадаємо, аналітична компанія Appthority стверджує, що додатки  Facebook Messenger і WhatsApp, які належать компанії Facebook, – найменш захищені від витоку даних.


Media Sapiens

Наживо

Персони

«Ніколи не здавайся»
Оксана Гуменяк