Четвер, 21 Лютого
Головна Медіапростір Facebook, Microsoft та інші компанії домовилися разом протидіяти кібератакам

Facebook, Microsoft та інші компанії домовилися разом протидіяти кібератакам

352

34 глобальні технологічні компанії та організації домовилися спільно протидіяти кібератакам та зобов'язалися не допомагати урядам їх чинити.

Вони підписали про це угоду 17 квітня, повідомляє AFP.

До угоди долучились такі великі компанії як Facebook, Microsoft, HP, Avast, Dell, Nokia та інші. Водночас, як відзначає DW, серед підписантів документу немає Amazon, Apple, Alphabet (Google) і Twitter.

«Руйнівні атаки минулого року демонструють, що кібербезпека стосується – це не просто питання того, що може зробити кожна окрема компанія, але й того, що ми можемо зробити разом, – зазначив президент Microsoft Бред Сміт (Brad Smith). – Тож така угода технологічного сектору допоможе нам взяти чіткий курс на ефективну спільну роботу задля захисту клієнтів у всьому світі».

Компанії домовилися посилити захист кожної людини від кібератак, незалежно від мотивації тих, хто їх скоює.

Підписанти угоди прогнозують, що загальні збитки від кібератак до 2022 року сягнуть позначки у вісім трильйонів доларів і негативно вплинуть на безліч компаній: від маленьких фірм до лікарень.

Представники цих 34 компаній планують провести першу зустріч вже цього тижня на конференції про кібербезпеку RSA Conference в Сан-Франциско.

Нагадаємо, днями Національний центр кібербезпеки Великобританії (NCSC), американське ФБР та Міністерство національної безпеки США (DHS) випустили спільне сповіщення про шкідливу інтернет-діяльність, яку провадить уряд Росії. У ній вони попереджають про широкомасштабну кампанію з кібератак та кібершпіонажу, головними цілями якої є державні та приватні організації, які водночас мають критично важливе значення для інфраструктури. 

Як писав MediaSapiens, у лютому Сполучені Штати і Британія звинуватили Росію поширенні вірусу-вимагача NotPetya в червні 2017 року. Цей вірус порушив діяльність компаній по всій Європі, головним чином в Україні. У РФ відкидають ці звинувачення.

Міністерка оборони Німеччини Урсула фон дер Ляєн (Ursula von der Leyen) заявила, що кібератаки є найбільшою загрозою для глобальної стабільності.

Пізніше Генеральний секретар Організації Об'єднаних націй (ООН) Антоніу Ґутерріш (Antonio Guterresas) закликав до об’єднання світової спільноти для боротьби з кіберзлочинцями.

 


Media Sapiens

Наживо

Ефір

  • 14:15 Вісті
  • 14:30 Телемагазин
  • 14:45 Вічне древо
  • 15:15 Веселий нотний стан
  • 15:30 Дитячий калейдоскоп

Персони

“Все в моїх руках тому їх не можна опускати! Усмішка та хороший настрій - найкращі супутники в житті людини!”
Любомир Белей