Субота, 21 Липня
Головна На часі Близько 10 мільйонів людей побачили у Facebook пов’язану з Росією рекламу до і після виборів у США

Близько 10 мільйонів людей побачили у Facebook пов’язану з Росією рекламу до і після виборів у США

312

Facebook заявляє, що близько 10 мільйонів людей бачили рекламні оголошення, пов’язані з Росією, на платформі соціальної мережі до і після президентських виборів в США в 2016 році.

Найбільша в світі соцмережа 2 жовтня передала 3 тисячі оголошень трьом комітетам Конгресу з розслідування впливу Росії на виборах торік. Також у Facebook повідомили, що наймуть на роботу понад 1000 людей, щоб запобігти появі реклами, яка б могла ввести користувачів в оману на майбутніх виборах.

Віце-президент Facebook з глобальної політики Джоель Каплан заявив, що реклама, схоже, пов’язана з російською компанією, відомою як Internet Research, яка порушує правила Facebook, тому що реклама надходить з фальшивих облікових записів.

Соціальна мережа заявила, що реклама тривала з 2015-го до 2017 року, близько 44 відсотків якої була помічена до виборів. Деякі оголошення були оплачені в російських рублях, йдеться в повідомленні.

Американські спецслужби звинуватили Росію у втручанні в президентські вибори в США на користь республіканця Дональда Трампа. Москва заперечує ці звинувачення.

Радіо Свобода

Наживо

Ефір

  • 08:30 Вулиця
  • 08:45 Вісті
  • 09:15 Дитячий калейдоскоп
  • 10:30 Світлиця Надії
  • 11:20 Корисно знати

Персони

«Боже, дай мені розум і душевний спокій, щоб змиритися з тим, чого я не можу змінити; силу, аби змінити те, що можу, і мудрість — відрізнити одне від другого». Климентій Шептицький
Мар'яна Мазур